html5 templates
Mobirise

VĚŘÍME VE SKUTEČNÉ INOVÁTORY PRÁVA.
POMOZTE NÁM JE NAJÍT A OCENIT!


Skutečný inovátor jde za všech okolností o krok dál než ostatní. Nepřizpůsobuje se, ale zpochybňuje. Snaží se o změnu tam, kde ji jiní nevidí.
A nespokojí se s pouhým udržením kroku s dobou. Skutečné inovátory bychom proto měli oceňovat a inspirovat se jejich příběhy.
Pomozte nám najít ty, kterým předáme vůbec první ocenění Deloitte Legal Disruptors Awards!

1

NOMINACE

Až do konce července můžete v rámci formuláře níže nominovat inovativní osobnosti z právního světa. Nominovat můžete experty zastřešující inovativní projekty, advokáty, podnikové právníky, akademiky i další zástupce právnických profesí. Pro zaevidování stačí pouze jedna nominace.

2

VYHODNOCENÍ NOMINACÍ

Z došlých nominací vybereme ve spolupráci s expertní skupinou složenou ze zástupců hlavních partnerů projektu v průběhu srpna shortlist finálních nominací. Zástupci hlavních partnerů nebudou své vlastní projekty nominovat. Klíčový je příběh a inovativní přístup nominovaných. Nehledáme tak primárně "nejúspěšnější" nebo "největší" inovaci. Oceněním chceme zejména inspirovat. Šanci proto mají malí i velcí inovátoři, jednotlivci i týmy.

3

OCENĚNÍ

Shortlist finálních nominací získá v anonymizované podobě porota, která bude složena ze zahraničních expertů, zástupců partnerů projektu a českých inovátorů. Nikdo z porotců nebude moci nominovat své vlastní projekty. Vyhlášení držitelů ocenění Deloitte Legal Disruptors Awards proběhne 14. září 2020.

PROJEKT LEGAL DISRUPTORS

Nový projekt agentury Cover Story s názvem Legal Disruptors supported by Legito je platformou spojující právní inovátory z Česka, Slovenska a dalších zemí Střední Evropy. Zaměřuje se na LegalTech, Byznysové inovace, rozvoj lidských zdrojů, marketing a další oblasti, které jsou pro rozvoj inovací na trhu právních služeb klíčové. Projekt slouží jako "centrum“ právních inovací v našem regionu a bude sdružovat lídry na trhu jak z oblasti advokátních kanceláří, tak největších korporací.

Platforma se soustředí na tři hlavní odnože:
Unikátní mezinárodní konferenci, lokální inovační klub a české ocenění pro právní inovátory.

Mobirise
Address

Cover Story s.r.o.
Jankovcova 1603/47a
170 00 Praha 7 - Holešovice
Czech republic

Contacts

Jaroslav Kramer, Managing Partner
Email: jarda@coverstory.cz

Hana Jandusová, Event Manager
Email: hana@coverstory.cz